Μια ιστορία με πρωταγωνιστές τον Κωνσταντή Σεβαστό και τη Δρόσω Σταμίρη από τη σειρά Άγριες Μέλισσες. Οι χαρακτήρες δεν μου ανήκουν και ούτε έχω σχέση με τη σειρά, πέρα από την ιδιότητά μου ως τηλεθεάτριας. Η ιστορία αυτή δημιουργείται καθαρά για πλάκα και για να εξυπηρετήσω την φαντασία μου που πάντα θα θέλει αυτούς τους δύο μαζί. Η πλοκή αφορά στον Β' κύκλο και βασίζεται σε σχετικά έγκυρα spoiler. Ο Β' κύκλος θα προβληθεί κανονικά τον Οκτώβριο, αμέσως μετά την ολοκλήρωση του Α' κύκλου τον Σεπτέμβριο. Μέχρι τότε όμως, θα γράψω αυτήν την ιστορία έτσι όπως φαντάζομαι ότι θα τη δούμε στις οθόνες μας από τη νέα σεζόν. Τα δικαιώματα της σειράς και των χαρακτήρων ανήκουν στην Μελίνα Τσαμπάνη και τον Πέτρο Καλκόβαλη. Αυτό είναι απλώς ένα fanfiction. Το μοναδικό πράγμα που μου ανήκει σε αυτήν την ιστορία είναι η πλοκή, η οποία, επαναλαμβάνω βασίζεται σε spoiler.