2.část.... Zápas

949 36 0

Louis

Je ráno 10:37 a já jsem se teprve teď vzbudil budu si muset jít zaběhat aspoň 5kilometrů abych se procvičil. Zápas mi začíná v 18:00. Jdu si dát snídani a půjdu si zaběhat. Najedl jsem se řekl jsem mamce že si jdu zaběhat a šel jsem. Šel jsem si zaběhat do lesa ale musel jsem si vzít masku ať mě nikdo nepozná. Venku jsem potkal hodně lidí ale ani jeden mě nepoznal. Doběhl jsem domů byl jsem spocenej tak jsem se musel jít osprchovat.

Harry

Už jsem od 6 ráno v pekárně. Ráno jsem zaspal tak jsem se nestihl ani umýt. Oblíkl jsem se a vyběhl jsem z domu do pekárny. U pekárny stálo už pár lidí prošel jsem mezi něma a pustil je dovnitř. V pekárně si vydělávám zhruba tak za týden 1000 kč protože něco si vezme šéf za něco to musíme koupit a k tomu elektrika. Ale lepší práci jsem si zatím nenašel takže tohle mi v pohodě stačí. V pekárně zavíráme v 17:00 večer takže v pohodě stihnu Louisův zápas. Dneska to budou mít těžký protože hrajou proti FC Barceloně ale Messi má něco z nohou a má jí v sádře takže to bude mít Louis o něco lehčí. Ale i tak věřím že Louisův tým vyhraje. Za týden hrajou proti Chelsea a na ten zápas se možná dostanu když neutratím ani 1Kč. Chtěl bych mít nějakou holku která bude mít ráda fotbal ale zatím jsem žádnou nenašel protože jsem měl teprve 2 holky.  Jedna mě opustila protože nemám zrovna nejvíc peněz a ta druhá kvůli tomu že si našla jinýho a mě řekla že má lepšího a hezčího. Byly namyšlený obě dvě a ani nechápu jak jsem s něma mohl chodit protože jak se chovaly to bylo hrozný. Jsem docela rád že teďka zrovna žádnou nemám protože radši budu sám než aby mě nějaká holka podváděla s jiným. Už jsem zavřel pekárnu protože už bylo pozdě a já sem musím jít koukat jak bude  Louis hrát.

Louis

Už musím jít na zápas za hodinu hrajeme tak se jdu oblíct vezmu si moje nejlepší kopačky a nasednu do auta a pojedu. Sedl jsem so auta a pomale jsem vyjížděl z garáže. Už jsem dorazil na zápas. Převlíkli jsme se a šly jsme se rozcvičit. Za 5 minut budem hrát musíme už jít na hřiště.

Harry

Už jsem doběhl k televizi a zapl si ten zápas za 5 minut by to mělo začít už se těším až uvidím Louise teď by měly s týmem dát rozhovor a pak už měly jít hrát. "Takže pane Tomlinsone máte tady zase spoustu fanynek dokonce víc než kdy před tím co na to říkáte?" "No je to moc milé nečekal jsem že jich tu bude tolik je to dobrá podpora." "No ale teď k zápasu co myslíte jak to dopadne? Proti takhle silnému týmu jste ještě nehráli." "Ano bude to moc těžké ale budem se snažit aby jsme dali co nejlepší výkon." "Dobře tak po zápasu uděláme další rozhovor rád sem vás poznal." "Dobře nashledanou." Po první poločase je to 0:0. Škoda protože Louis už mohl dát první gol jenže brankář to chytil -_-. Je tady chvilku přestávka tak se jdu napít.

Louis

Po první polovině to nevypadá špatně ale měl se taky šanci dát gol. Jsem rád že mám tak dobrej tým. Dem se poradit za trenérem a za chvilku půjdem zase hrát.

Harry

Už jdou hrát druhej poločas zatím to vypadá nadějně. Po 15minutách dal Louis první gooool Jooooooo yes vedou 1:0 díky Louisovi jsem na Louise hrdej. On je prostě úžasnej. Už se nemůžu dočkat až ho uvidím. Ještě půl hodiny a je konec zápasu doufám že to udrží... Ještě 5 minut a je konec zápasu doufám že to tak zůstane. Yes je konec zápasu a Louis jako jediný dal gol on je prostě úžasnej zbožňuju ho.

Louis

Jsem rád že jako jediný jsem dal gol a že jsem nesklamal svý fanoušky. "Pane Tomlinsone tady jsem.Pojďte zamnou." "Takže dali jste jeden gol a ještě k tomu ste ho dal vy co na to říkáte?" "Bylo to úžasný chtěl bych poděkovat svým fanouškům za to že tu byli a podporovali mě a celý můj tým." "Byla Barcelona těžký soupeř?" "Ano a proto jsem tolik rád že jsme vyhráli." "Děkuji za rozhovor Nashledanou " Naschledanou " Přijel jsem dom šel jsem se osprchovat a šel jsem si lehnout protože jsem byl hodně unavenej.