@ i_seira_mou_tora Έχω μπει στον πειρασμό και θα φροντίσω να τις κοιτάξω μόλις βρω χρόνο.
Και από κοντά να με έβλεπες σιγά .
Χαίρομαι που εξελίχθηκες και σε βοήθησε η κριτική μου τότε.
Όλα για κάποιο λόγο γίνονται, συμφωνώ!!!
@ i_seira_mou_tora καλημέρα. Πιστεύω ότι αν διαβάσεις θα βρεις αυτό που ψάχνεις. Έχω γράψει αρκετά μικρού μήκους όμως δε γνωρίζω ποιο από αυτά θα σε συγκινήσει. ;)
@ ElsaLisava παιδιά μη με ανακατεύετε δηλώνω αθώα. Και Έλσα κατάλαβα τι θες να πεις. Μάλλον το wattpad προτίμησε να σου δώσει ένα μήνυμα αισιοδοξίας από το να σε ρίξει στην μαυρίλα (γι αυτό κ έπεσες πάνω στο δικό μου!)