![](https://img.wattpad.com/useravatar/DianaRay1.84.31604.jpg)
DianaRay1
Μαίρη, γεια σου! Μόλις ανέβασα και την τρίτη συνέντευξη με τον ήρωά σου Τζάκο! Σ' ευχαριστώ πολύ για τη συμμετοχή σου κι εδώ! Μου άρεσε η συνέντευξη και μάλιστα μου κίνησε το ενδιαφέρον για τα βιβλία σου! Να σαι σίγουρη ότι θα τα επισκεφτώ! ❤️ https://www.wattpad.com/1455485105?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=share_published&wp_page=create_on_publish&wp_uname=DianaRay1
![](https://img.wattpad.com/useravatar/DianaRay1.64.31604.jpg)
DianaRay1
@MaryMorningstar81 Αλίμονο κορίτσι μου! Δεν είναι τίποτα. Στο τέλος της συνέντευξης του ήρωα επειδή βάζω κ το εξώφυλλο του βιβλίου όπου ανήκει, δεν ανέφερες τον τίτλο του βιβλίου οπότε πήρα την πρωτοβουλία να το γράψω και να βάλω το εξώφυλλο στο τέλος της συνέντευξης από το "Η Δύναμη Της Αγάπης". (ελπίζω να μην έβαλα λάθος βιβλίο. Αν έκανα λάθος, πες μου να το διορθώσω)
•
Reply