Δουλεύω κάθε μέρα 9-5:30 και μένω ξύπνια μέχρι αργά.. συνήθως είμαι με την συγκατοικο μου οπότε δεν έχω θέμα. Αλλά έφυγε για 3 μερςς και είμαι μόνη μου και έχω φρικάρει...
Έχει ανοίξει κανείς το word σήμερα? Μετά το μπλακάουτ που έγινε εχτές στην Microsoft? Λόγο του φθαρμενου λογισμικού που έφερε σε όλες συσκευές the blue screen of death? Γιατί θέλω να τελειώσω ένα κεφάλαιο καο φοβάμαι να το ανοίξω μη και έχουν διαγραφεί όλα και με εχεο πιάσει άγχος
Παιχνιδάκι. Μαντέψτε πόσο κοστίζει η προεδρική βίλα στο ριζορτ που δουλεύω.
Hints: 300τμ, Δικό του προσωπικό μέσα και μπάτλερ. All inclusive.
Περιμένω να δω απαντήσεις! Να γελάσουμε
Έχετε χτυπήσει ποτέ ρεπο ενω δεν έχετε γιατι το κινητο έσβησε από μπαταρία πριν χτυπήσουν τα ξυπνητήρια και σας ψάχνουν οι υπεύθυνοι και δεν σας βρίσκουν?
Ε μόλις το έκανα. Αλλά δεν χτύπησα ρεπο. Μου αλλαξε το ωράριο. Και είπε να με εκδικηθεί και να με βάλει σπαστό 12:16:30/20:30-00:00 πολύ πιθανόν. Δεν ξέρω ακόμα. Λέει να πάω στις 12 και θα δούμε τι θα με κάνει.
Όλες οι ατυχίες σε εμένα θα τύχουν. Με έχουν μουτζωσει!
Πρώτα ήταν η εξεταστική.
Μετά η εβδομάδα που έτρεχα να ετοιμαστώ για να φύγω για πρακτική.
Τώρα είναι η 1η εβδομάδα πρακτικής.
Προσπαθώ να βρω τους ρυθμούς μου για να τα αναλάβω όλα!
Σε καλά νέα το ωράριο μου είναι 9-5:30 άρα έχω χρόνο μετά αν δεν κοιμηθώ να κάνω πράγματα. Αλλά συνήθως γυρίζω πτώμα και ξερενωμαι. Και μετά ξυπνάω κατά τις 9 και μετά δεν κοιμάμαι μέχρι τις 2 καο αντε να ξυπνήσεις 8... και κουράζομαι:(
Αλλά υπομονή δεν σας έχω ξεχάσει!!
ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ!
Το προφίλ αυτό πρόκειται για ένα ομαδικό προφίλ! Με διάφορες δράσεις. Όποιος ενδιαφέρεται να έρθει στην παρέα μας να πάει να το τσεκάρει!! Ανεβαίνει σε λίγο και το κεφάλαιο με τις αιτήσεις!
https://www.wattpad.com/story/371068712
Ignore User
Both you and this user will be prevented from:
Messaging each other
Commenting on each other's stories
Dedicating stories to each other
Following and tagging each other
Note: You will still be able to view each other's stories.