Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
this is not really important
buy Gifflar just tastes so good
and what is Gifflar you may ask
it's like a cinnamon roll, but smaller, it's perfectly bite size
you can get it in three tastes; classic cinnamon Vanilla Choco Caramel
but as u may know, i was on summer camp. and you could buy them, on the first day they cost $1,79, then latter they were sold out, then they cost $2,48
for some reason they feel cheaper in dollars than they do with the money kind we have in my country.
but we also roasted them over fire, roasted Gifflar taste really good and then i also tried to roast them with marshmallows and that taste good too
and you may have noticed my current display name is Gifflar4life Because they just taste so good
that was just it, nothing important, i just wanted to express my lov for Gifflar