Chocolate-Daisy

Hesap öldü belki tekrar yaşatabilirim :')

Chocolate-Daisy

@Soulless_Claw  Hasta yasama azda olsa döndü biraz daha arttir bi 3500 yapi ver
Responder

Soulless_Claw

@Chocolate-Daisy  hojam yüklüyom *defibrilatörleri uzatır*
Responder

Chocolate-Daisy

@Soulless_Claw  Hasta yasiyoda bedeni zor hareket ediyor be 2000 az olur 3000 de 
Responder

98_Kim

Naberr askimm

Chocolate-Daisy

@baby__pika  AYYY BENDE ÖZLEDİM YA KUSURA BAKMA DÜZGÜN YAZAMADİM SANAA
Responder

98_Kim

@Chocolate-Daisy  BENDE IYI COK OZLEDIM SENJJ
Responder

yeon_tae_

Helloğ

yeon_tae_

@ Chocolate-Daisy  hayat mı? Gitmeye çalışıyor ksjsmsmdskks
Responder

Chocolate-Daisy

@yeon_tae_  
            Eh işte iyi gibiyim de gitmiyo aşkım derslerin vurdu gol yani :') Senden naber nasıl gidiyo hayat
Responder

yeon_tae_

@ Chocolate-Daisy  naber, nasıl gidiyorf
Responder

kittwaa

BENİM BEBİTOM NERELERDE

kittwaa

@Sireotic Yaaaa kuzummm bende seni özledim<33
Responder

Chocolate-Daisy

@Sireotic  Dersler götüme girince bayadir ara verdim aşkım ya seni özledim <333333
Responder

geometeors

askim sen galiba @greehnteax (?) Ile arkadastin o yasiyo merak etme ama hesabin sifresini unuttu o yuzden giremiyo askim

geometeors

@Chocolate-Daisy onemli degill yerim seni cok tatlisin<3
Responder

Chocolate-Daisy

@geometeors 
            Daha yeni gördüm haber için teşekkür ederim bebeğim <3
Responder

Chocolate-Daisy

Hesap öldü belki tekrar yaşatabilirim :')

Chocolate-Daisy

@Soulless_Claw  Hasta yasama azda olsa döndü biraz daha arttir bi 3500 yapi ver
Responder

Soulless_Claw

@Chocolate-Daisy  hojam yüklüyom *defibrilatörleri uzatır*
Responder

Chocolate-Daisy

@Soulless_Claw  Hasta yasiyoda bedeni zor hareket ediyor be 2000 az olur 3000 de 
Responder

z3yyo_

z3yyo_

@ Chocolate-Daisy  teşekkür ederimm! 
Responder