Hello everyone!!! In a few minutes I'm posting my new book!!! I hope you like it cause I've been working on it for like a year now and I believe the results will be satisfying. Soooo go check on them!! Until next time, cya!!
Hello everyone!!! In a few minutes I'm posting my new book!!! I hope you like it cause I've been working on it for like a year now and I believe the results will be satisfying. Soooo go check on them!! Until next time, cya!!
Happy Star Wars Day!
May the Fourth be with ya.
I'm thinking of making an R2-Decaf but if I'm not in the mood for coffee I can always make a Chai Tea-3PO.
Γειά σου!
Ευχαριστώ πολύ που διαβάζεις και σχολιάζεις στην ιστορία μου. Ελπίζω να σου αρέσει καθώς είμαι λίγο αρχάρια! Θα χαρώ πολύ να μάθω την γνώμη σου. Καλησπέρα σου εύχομαι ❣️
@ anonymh_16 Γειά. Μ αρέσει πολύ η ιστορία σου και ανυπομονώ να φτάσω και στο τρίτο βιβλίο. Και μην ανησυχείς για το γράψιμο σου. Από ό,τι φαίνεται όλοι πιστεύουμε ότι γράφουμε κάπως χάλια.