![](https://img.wattpad.com/useravatar/Clarion_2.84.147377.jpg)
![](https://img.wattpad.com/useravatar/zwrzet.84.642123.jpg)
zwrzet
Link to CommentCode of ConductWattpad Safety Portal
χελλοο φρεντς, Δεν συνηθίζω να ανεβάζω σκέψεις και πιο ραντομ πράγματα πέρα από ειδοποιήσεις ότι ανέβηκε κεφάλαιο αλλά είπα να το επιχειρήσω! Υπάρχουν εκεί έξω άτομα που δίνουν φέτος πανελλήνιες; Γιατί εγώ είμαι ένα από αυτά χεχε Και απλά ήθελα να σπάσει κάπως ο πάγος και να δηλώσω ότι θα μου άρεσε να κάναμε μια ομάδα και να μιλούσαμε κατά την διάρκεια της χρονιάς οποιαδήποτε στιγμή νοιώσουμε ότι το χρειαζόμαστε... Έτσι να μεταδώσουμε ο ένας στον άλλον θετική ενέργεια! Όχι ότι οι πανελλήνιες είναι και κάτι τρομερό, δεν καθορίζει την πορεία μας εννοείται. Οι αποφάσεις και οι πράξεις μας το κάνουν και έχουμε πολλές να κάνουμε και να πάρουμε πέρα από αυτήν την πρώτη 'δοκιμασία'. Απλά βρήκα τις πανελλήνιες ως αφορμή για να επικοινωνήσω καπως με όλους εσάς:)) Ελπίζω να είστε όλοι καλά<3 Η ζωρζετ σας στέλνει τα φιλιά της.
![](https://img.wattpad.com/useravatar/christinalexiou.64.816141.jpg)
christinalexiou
@zwrzet Μπορεί να μην δίνω πανελλήνιες φέτος, αλλά έχω περάσει την διαδικασία στο παρελθόν και ξέρω πόσο ψυχοφθορα μπορεί να γίνει. Κράτα στο μυαλό σου αυτό που είπες, ότι δηλαδή δεν καθορίζουν την πορεία ενός ανθρώπου. Είναι ένας μόνο αγώνας, αλλά η ζωή είναι ολόκληρο πρωτάθλημα!!! Ούτε την κερδίζεις ούτε την χάνεις με την έκβαση ενός και μόνο αγώνα...
•
Reply
![](https://img.wattpad.com/useravatar/grafw_gia_esas.84.198366.jpg)
grafw_gia_esas
Γεια σου μια κοινοποίηση την ιστορία μου αν σου αρέσει, διάβασε την και εσύ και πες μου την γνώμη σου
![](https://img.wattpad.com/useravatar/christinalexiou.84.816141.jpg)
christinalexiou
Χρόνια πολλά!!!
![](https://img.wattpad.com/useravatar/Thehalf-bloodwitch.84.307711.jpg)
Thehalf-bloodwitch
Γειά!!! Έχουμε αρκετό καιρό να τα πούμε.... Θα ήθελα έστω και καθυστερημένα να σου ευχηθώ καλά Χριστούγεννα και καλές γιορτές με αγάπη και υγεία και σου εύχομαι ότι καλύτερο! ❤️
![](https://img.wattpad.com/useravatar/zwrzet.84.642123.jpg)
zwrzet
χελλοο φρεντς, Δεν συνηθίζω να ανεβάζω σκέψεις και πιο ραντομ πράγματα πέρα από ειδοποιήσεις ότι ανέβηκε κεφάλαιο αλλά είπα να το επιχειρήσω! Υπάρχουν εκεί έξω άτομα που δίνουν φέτος πανελλήνιες; Γιατί εγώ είμαι ένα από αυτά χεχε Και απλά ήθελα να σπάσει κάπως ο πάγος και να δηλώσω ότι θα μου άρεσε να κάναμε μια ομάδα και να μιλούσαμε κατά την διάρκεια της χρονιάς οποιαδήποτε στιγμή νοιώσουμε ότι το χρειαζόμαστε... Έτσι να μεταδώσουμε ο ένας στον άλλον θετική ενέργεια! Όχι ότι οι πανελλήνιες είναι και κάτι τρομερό, δεν καθορίζει την πορεία μας εννοείται. Οι αποφάσεις και οι πράξεις μας το κάνουν και έχουμε πολλές να κάνουμε και να πάρουμε πέρα από αυτήν την πρώτη 'δοκιμασία'. Απλά βρήκα τις πανελλήνιες ως αφορμή για να επικοινωνήσω καπως με όλους εσάς:)) Ελπίζω να είστε όλοι καλά<3 Η ζωρζετ σας στέλνει τα φιλιά της.
![](https://img.wattpad.com/useravatar/christinalexiou.64.816141.jpg)
christinalexiou
@zwrzet Μπορεί να μην δίνω πανελλήνιες φέτος, αλλά έχω περάσει την διαδικασία στο παρελθόν και ξέρω πόσο ψυχοφθορα μπορεί να γίνει. Κράτα στο μυαλό σου αυτό που είπες, ότι δηλαδή δεν καθορίζουν την πορεία ενός ανθρώπου. Είναι ένας μόνο αγώνας, αλλά η ζωή είναι ολόκληρο πρωτάθλημα!!! Ούτε την κερδίζεις ούτε την χάνεις με την έκβαση ενός και μόνο αγώνα...
•
Reply
![](https://img.wattpad.com/useravatar/__anwnumh__.84.851489.jpg)
__anwnumh__
Σε ευχαριστώ για το follow!!❤️
![](https://img.wattpad.com/useravatar/zwrzet.84.642123.jpg)
zwrzet
ΑΝΈΒΗΚΕ ΚΑΙΝΟΎΡΓΙΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ!!!
![](https://img.wattpad.com/useravatar/Thehalf-bloodwitch.84.307711.jpg)
Thehalf-bloodwitch
Ειλικρινά μόνο και μόνο από το "θέλω να ζήσω στα 80's " κατάλαβα ότι έπρεπε να σου κάνω follow! Ανυπομονώ να διαβάσω τα βιβλία σου ❤️
![](https://img.wattpad.com/useravatar/Sugardream171.84.921370.jpg)
Sugardream171
Γεια, σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το follow❤️
![](https://img.wattpad.com/useravatar/zwrzet.84.642123.jpg)
zwrzet
helloo, Αν διάβασες την ιστορία "εσύ έχεις αναρωτηθεί ποτέ;" και σου άρεσε πάτησε ένα ⭐ και άφησε κάποιο σχόλιο:))) Θα ήθελα να ακούσω γνώμες και εντυπώσεις σου