~45

167 5 0

Pov ophelia
Chłopaki zbierali się już na stadion , poczekałam aż wszyscy pojadą a ja pójdę później , przebrałam się i uczesałam , zamknęłam pokój i poszłam na stadion , zajęłam miejsce i patrzyłam na rozgrzewkę chłopaków , mecz się rozpoczął , gra toczyła się cały czas pod naszą bramką , wiedziałam że Wojtek wszystko obroni , w którejś minucie Messi strzelil gola , dobry jest chujek , dobiegł koniec pierwszej połowy przegrywaliśmy 1:0 , piłkarze poszli do szatni , myślałam nad moimi pasjami lubiłam gry komputerowe ale nie była to dla mnie pasja , lubiłam też śpiewać chciałam spróbować swoich sił w piosenkach , napisze później do mariny o tym , zaczęła się druga połowa meczu , w pewnym momencie sędzia zagwizdał i pokazał na naszą bramkę , czułam to był to karny , wykonywał go Messi , trzymam kciuki za Wojtka że obronił karnego , sędzia zagwizdał i Messi kopnął piłkę i Wojtek obronił , trybuny szalały , jestem dumna z mojego brata , Messi znowu strzelił drugiego gola nie mieliśmy szans na wygraną , mecz dobiegł końca oficjalnie Argentyna wygrała z nami 2:0 , wszyscy poszli do szatni , ja też zabrałam swoje rzeczy i poszłam do szatni , Nicola stał do mnie tyłem więc mnie nie widział , przytuliłam go , chłopak odwrócił się w moją stronę i nie dowierzał do widzi