-Λαρισα!Οχι οχι οχι!Σε παρακαλώ Θεέ μου!Σωσε την !Ειναι πολύ νέα να πεθάνει!,οχι Λάρισα!Σε παρακαλώ!Μην με αφήσεις!Σε παρακαλώ οχι!,συνέχισα να τσιρίζω και να κλαίω στην αγκαλιά του Πετερ για πολύ ώρα!Αυτη ήταν η κοπέλα που της είχε πει Γι Σα!Ναι!Την είχε ερωτευτεί πριν 4 χρόνια όμως νομίζω πως ακόμη ήταν ερωτευμένος μαζί της!Ηταν σοκαρισμένος !
-Σσσσς....ηρέμησε,όλα θα πάνε καλά ,όλα θα πάνε καλά!Ηρεμησε!
-Πετερ!Πεθανε!Πως ειναι δυνατον;Απ όλα τα χωριά του κόσμου,απ όλα τα χωριά του Werestone ,Γτ διάλεξε αυτο και την Λάρισα;Γτ!Δεν μπορούσε απλά να χωνεψει τα ζώα και να βλέπει την ζωη του;Ή ακόμα καλύτερα!Να έβλεπε τηΝ ζωουλα του;Γτ Πετερ;Γτ;
)))))
Εχει περάσει μια βδομάδα!Σημερα η κηδεία της!Αργα το ξέρω!Αλλα δεν μπορούσα την αποχωριστω!Δεν θέλω να πάω!Δεν θέλω να δω πως να την χάνω και να την θάβουν κάτω απ το χώμα ΛΔεν θέλω να ακούω πως μου λένε η ανθρωποι πως λυπούνται και αυτές τις βλακείσε!Δν θέλω να με λυπούνται!Εγω ειμαι δυνατή!Μα Θεέ μου γτ το χωριό μας;Γτ;
![](https://img.wattpad.com/cover/42289958-288-k284713.jpg)
YOU ARE READING
Red Riding Hood:Who's the werewolf?
WerewolfΌλοι ξέρουν την ιστορια της κοκκινοσκουφίτσας ,σωστά;Ομως κανένας εκτός απο εμένα και τον Πετερ δεν την ξέρει ολοκληρωτικά!Σενα χωριουδάκι ζω!.....