-Εισαι καλα?,αμαν!Ολο αυτο με ρωταει!
Ε-Ναι Πιτ!Καλα ειμαι?Γτ με ρωτας συνεχεια σημερα?Εγινε κατι μηπως εκει μεσα?
-Εμμμμμ....Οχι?
Ε-Τι εγινε εκει Πιτ?Τι εγινε εκει μεσα?Τον ειδες?Χτυπησες?Εισαι καλα?Ωωωωωω θεο μου πες μου οτι ειναι καλα!Γτ δεν μιλας?Ποοοο ρε Πετερ!Γτ πηγες?Σου το πα να μην πας!Γτ δεν με άκουσες ;
-Δεν εγινε κατι Εμιλυ εντάξει;
Ε-Συγνωμη!,λεω ψυθίρισα ενω ξαπλώνω και καλύπτονται με την κουβέρτα μου!Δνε μου εχει ξαναφωνάξετε ποτε ο Πιτ καθως ξέρει πως οι φωνές μου φέρνουν κακές αναμνήσεις!
-Εμιλυ δεν ......Συγνωμη!Απλως ο πατερας μου!Ο πατερας μου τραυματίστηκε σοβαρά και φοβάμαι πως δεν θα αντέξει για πολυ ακόμα!,αυθόρμητα τον αγκαλιάζω!Δεν το κανω πολυ συχνά αυτο!συνηθως αυτος θέλει να με αγκαλιάσει αλλα δεν τον αφήνω σχεδόν ποτε!Ανταποκριθηκε στην αγκαλια και οταν Πηγα να τον αφήσω δεν με αφησε αλλα με έσφιξε πιο πολυ!Καποια στιγμη με αφήνει !Παω να σηκωθώ για να παω να παρω μια ζακέτα Γτ κρυώνω ομως σκόνταφτω στα παπούτσια του Πιτ και πέφτω κατω!
Ε-Αουτς!Το πόδι μου,λεω ενω πιάνω το πόδι που μολις στραμπουλιξα!
![](https://img.wattpad.com/cover/42289958-288-k284713.jpg)
YOU ARE READING
Red Riding Hood:Who's the werewolf?
WerewolfΌλοι ξέρουν την ιστορια της κοκκινοσκουφίτσας ,σωστά;Ομως κανένας εκτός απο εμένα και τον Πετερ δεν την ξέρει ολοκληρωτικά!Σενα χωριουδάκι ζω!.....