Κατευθυνομαι προς το σπιτι της γιαγιάς!Ξεκλειδωνω την πορτα με το κλειδί που εχω και μπαίνω μεσα!Αφηνω το παλτό μου στην ακρη οπως και το καλάθι με τα Μπίςκοτα μου!Χτυπαω την πορτα και ακουω ενα 'περαστε '!Μπαινω μεσα και τραβάω στην ακρη την κουρτίνα του κρεβατιού της γιαγιάς!Ξαφνικα παρατηρώ μια διαφορά πανω της!
Ε-Γιαγιά τι μακρια χερια που εχεις!
Γ-Για να σε αγκαλιάσω καλυτερα!
Ε-Και τι μεγάλα αυτιά που εχεις!
Γ-Ειναι για να σε ακούσω καλυτερα!
Ε-Μα τι ματια που εχεις!
Γ-Για να σε δω καλυτερα!,λεει ενω ενα ...σατανικό;!Τελωσπαντων ενα χαμογελο εμφανιζεται στο προσωπο της!
Ε-Τι μυτερά δόντια που εχεις;
Γ-Πλησίασε κόρη μου!,πλησιάζω και βάζει το στομα στο αυτί μου!
Γ-Για να σε χωνέψω καλυτερα!
![](https://img.wattpad.com/cover/42289958-288-k284713.jpg)
YOU ARE READING
Red Riding Hood:Who's the werewolf?
WerewolfΌλοι ξέρουν την ιστορια της κοκκινοσκουφίτσας ,σωστά;Ομως κανένας εκτός απο εμένα και τον Πετερ δεν την ξέρει ολοκληρωτικά!Σενα χωριουδάκι ζω!.....