Hc Tatran Sedlečany

618 13 0

"Sakra, to nestíháme" řekla Viki tátovi."Máme 5 minut na to dostat se na zimák, musím tam být včas"křičela naštvaně Viki.Když se konečně vydali na cestu stáli ješte 3 minuty ve forntě, takže Viki stejně přišla pozdě a nestihla rozbruslení.Hrálo tam spousta kluků co zná Kryštof,její nejlepší kamrád za ní hned přijel "Ahoj Viki, čemu vděčím za takovou návštěvu?"ptal se Kryštof."Nejsem zas taková návštěva, ale musela sem přijít za svým nejlepší kamarádem se kouknout ne ??"Zápas začal puku se na buly zmocnili soupeři.

Vyjeli do našeho obraného pásma....a tyčka!poté se zmocňuje puku Libor a jede sám na branku nikde nikdo a GÓÓÓÓOL!Všichni se zvedli z tribun a řvali "GÓÓÓL!".
Byl konec první třetiny kluci  šli do kabin, po pauze nastupuje na led druhý brankář David Šimáček s 2 na dresu.Viki ho měla moc ráda byl to Hodnej kluk a skvělej brankář i když někdy nechytal moc čistě.Sedlečany jeli samy na bránu naše obrana zůstala v jejich obraném pásmu....a GÓÓÓL !David pustil jeden gól  a bylo to 1:1.
Pak se to obrátilo a po druhé třetině to bylo 8:2.Byla pauza Viki šla do kiosku, dala si párek v rohlíku se svojí kamarádkou Valčou."Dnes ty hoši jedou"řekla Viki Valče."No máš pravdu, ale chce to lepší obranu."Začala siréna a začala třetí třetina nic zvláštního se nestalo.A nakonec to skončilo 14:2 pro nás.

Tohle bylo krátký.Většina části bude krátká, ale budu jich přidávat víc a hlavně o víkend.Děkuji za vote a komenty a jména v příběhu jsou skutečný je to z mého života.