W trakcie pokazałam Elli instagrama chłopaka a dziewczyna tylko zagwizdała i sturchneła mnie w ramię

Jest godzina przed meczem gramy o 18
Na treningu poszło mi nawet dobrze ale i tak się stresuje pisałam trochę z laminem
pytał się mnie jak się czuję itp, napisał że mam się nie stresować i że będzie oglądać w telewizji jak gramy

Super mam przez niego dodatkową presję teraz to musimy wygrać

Zostało 30minut ja już jestem w szatni i ubieram się w strój meczowy który był w kolorystyce białej, tylko moje nazwisko i numer 17 były niebieskie

-Wszystkie gotowe??

-Tak

-Jazda na boisko na rozgrzewkę

Jak powiedziała trenerka tak zrobiliśmy
Zaczeliśmy robić ćwiczenia by nie nabawić się kontuzji przy bieganiu

Na początek meczu były hymny zaśpiewaliśmy i zaczeliśmy się ustawiać na boisku ja jestem lewym napastnikiem mecz się zaczął i nie był on jakiś ciekawy czasami były faule ale nie na kartkę

Moim zdaniem dobrze nam szło mieliśmy głównie piłkę i próbowaliśmy strzelić do bramki ale bramkarka dobrze broniła

Jednak pod koniec pierwszej połowy niby moja koleżanka z drużyny dotkneła piłki ręką czyli dali Holandi karny

Jesteśmy w dupie

Kapitanka Holandi go strzeliła przez co Holandia prowadziła 1-0
Tak zakończyła się pierwsza połowa

Już wiedziałam że dostaniemy mocny opieprz od trenerki

Po przerwie znowu weszłyśmy na boisko i odrazu zaczeliśmy działać w 64 minucie Wyruwnałyśmy wynik 1-1 gola strzeliła
Kapitanka z asystą Elli
W 73 minucie ella biegła z piłką do bramki ale nie mogła strzelić i podała piłkę do mnie ja za to strzeliłam do bramki idealnie przez co prowadziliśmy 2-1 byłam z siebie dumna była to moja pierwsza bramka na euro
W 86 minucie dostałam kartkę cytując:
,, Dostajesz żółtą kartkę bo ją popchnełaś "
Ta jasne to ja dostałam kartkę za to że jej piłkę chciałam odebrać a jak ona mnie łokciem w brzuch uderzyła i mi na nodze korkiem staneła to już nie dostała

Nie rozumiem sędzi

Ostatecznie wygraliśmy 2-1
W szatni wypiliśmy po kieliszku szampana nisko procentowego i poszliśmy na wywiady

Oczywiście pytali się mnie jak szkoła co z moją rodziną czy mam chłopaka takie tam niewygodne pytania, najgorsza część całego meczu