Lőrincz Viktor Ezüstérme 🥈

21 5 0

A Lőrincz testvérek azt hiszem, nagyon is maradandót alkottak. Amúgy is mindig szimpatikus volt, ha egy testvérpár így sportolt. És én másik testvérpárra nem emlékszem, hogy nyertek volna egy olimpián mindketten érmet. Míg Lőrincz Viktor a 87, Lőrincz Tamás a 77 kilogrammosok között jutott döntőbe kötöttfogású birkózásban.
Lőrincz Viktor egy (szerintem) nehéz ellenfelet kapott a döntőben, de sajnos ezt a csatát nem láttam.
De azt elmondhatom, hogy aki így örül a bátyja sikerének, az csak jó ember lehet. Azt mondták, nekik az volt a céljuk, hogy egyszerre nyerjenek olimpiát... majdnem sikerült. De a döntőbe kerülés megvolt!
Azóta -ha jól tudom- Lőrincz Viktor már edzősködik, és abbahaygta a profi pályafutását, de ha jól emlékszem, az 2021-es tokiói olimpia után már nem is versenyzett, vagy legalábbis nagyon kevés versenyen vett részt, de nemrég jelentették be a testvérével együtt, hogy abbahagyják profi sportpályafutásukat, és mondanunk sem kell, maradandót alkottak. És ezért mi örökre hálásak leszünk nekik!♥️🥈🤼‍♂️