IV. Meccs nap

89 4 0

Reggel kilenc körül kelhettem. Úgy gondoltam, hogy mivel van időm elmegyek futni. Otthon sokat futottam, viszont az elmúlt időben nem szoktam járni. Felkaptam egy biciklis nacit, - tudom, nem megszokott tőlem - meg egy sport melltartót, a hajamat összefogtam. Felraktam a fejhallgatómat, majd elindítottam az egyik kedvenc playlistem és elindultam. Egy közeli parkban futottam, mikor láttam egy Starbucks-ot, ahová nyílván bementem. Egy Caramel Frappuccinot ittam és ettem egy tojásos, baconos croissant. Miután elfogyasztottam mindent, elindultam haza, amikor megpillantottam egy cukrászdát és gondoltam viszek haza Bennek valami sütit, mert hát megérdemli. Végül négy db csokis tortaszeletet vettem, majd haza mentem.

Otthon vettem egy forró zuhanyt, majd hajat mostam. A hajamat megfésültem, illetve bekentem a szokásos krémekkel, majd kiültem az udvarra olvasni. Kb két órát lehettem kint, majd mikor úgy véltem, hogy a hajam is megszáradt bementem. Az óra lassan délt ütött, ezért elkezdtem gyártani magamnak valami kis ebédet. Egy kis adag pestos, csirkés tésztát ettem, közben sorozatot néztem. Utána beszéltem kicsit anyuékkal, majd 15:00kor elkezdtem készülődni. Egy fehér, hosszú szoknyát vettem fel, a Chelsea-s mezt, illetve egy szandált. Felvettem pár nyakláncot, meg gyűrűt. Sminknek a szokásosat, majd megcsináltam a fonatokat a hajamba. 16:15 körül hívtam egy taxit, majd a nagy dugó ellenére már félkor ott voltam. Elfoglaltam a helyem, majd írtam Bennek.

Chilly❤️

En: Megérkeztem! ❤️

Ben: Rendben! 🤗 Hol kaptál helyet?

En: A bejárat mellett nem sokkal!

Ben: Majd integetek! De most mennem kell!

Kijött mind a két csapat, bemelegítettek, majd utána vissza is mentek azok, akik a kezdőben vannak. Rengeteg ember összegyűlt, de szerencsére nálam nem voltak sokan, mert elvileg ez egy drága hely és innen a legjobb, szóval Timo imádlak. Apropó Timonak ez az utolsó meccse a Chelseaben, mert átigazolt az RB Leipzigbe. Egészkor kiindultak a csapatok, majd ahogy felálltak, Ben észrevett engem, majd sunyiban intett egyet. Odasúgtam neki egy ügyes leszelt, majd elfoglalták a helyüket és kezdetét vette a mérkőzés.

Az első 10 perc nem volt valami izgalmas, de a 16. percben az ellenfél csapatából Stones Fodennek passzolta, aki előtte a labdát, viszont Kepa kivédte. A 24.percben James támadni kezdett a citysek ellen, majd lepasszolta Pulisicnak, aki Havertznek és Kai gyönyörűen elrúgta, de a kapus kivédte. Hosszabítás lett így a 46. percben megszerezte a City a vezetést Haaland góljával. Mikor letelt az első félidő, a játekosok lementek a pályáról és dobtam egy üzit Bennek.

Chilly ❤️

En: Nagyon ügyesek vagytok! Így tovább!! ❤️

Ben: Köszönjük! ❤️

Amint letelt a szünet, visszajöttek a pályára. Kezdetét vette a 2. félidő. Az 56. percben Cucurella elindította Timot, akit körbe vettek, így kénytelen volt átpasszolni Masonnek, ki kapásból ellőtte és kiegyenlített a Cheslea. A második félidő mondhatni unalmas volt. Viszont a 85. percben a City játékosa Walker, szabálytalankodott, így szabadrúgáshoz jutottunk. Kai állt a labda möge, majd a sípot követően elrúgta, aztán  Kovačić fejelt, amit már a kapus nem tudott kivédeni, tehát a Chelsea vezet. A 89. perben Grealish lőtt egy gólt, viszont lesen volt, szóval nem adták meg. Majd 3 perc hosszabbítás után lefújta a játékvezető a meccset, így a Chelsea 2-1re nyert a Manchester City ellen.

Meccs végén elmentem az öltözőkhöz, hogy ott megvárjam Bent. Időközben kijött Kepa, Timo, Jorginho, Kai, akiknek nagyon gratuláltam, majd elköszöntek és haza mentek. Már vagy fél órája állhattam ott, mikor végre kilépett a várva várt személy Mason társaságában.

-Végre! - motyogtam halkan.

-Szia Olivia! - köszönt Mason, mire dobtam egy mosolyt, köszönés képpen.

-Nagyon ügyesek voltatok! Gratulálok! - öleltem meg őket. - Gyönyörű gól volt Mason.