XXXXI. Te vagy a legjobb!

28 1 0

Pár hónappal később

Ma van az UEFA döntő. A srácok már nagyon izgatottak, ugyanis rengeteget készültek a mai napra. Reggel volt egy hosszú edzésük, amit a yoga órámmal kezdtünk, aztán most ebédelünk. Délután is lesz egy 4 órás edzés, majd 18:00-kor kezdődik a meccs A Manchester City ellen.

-Várjátok már? - kérdeztem.

-Nagyon! - bólogatott Mason.

-Ezen a meccsen dől el, hogy ki lesz az idei év győztese, még szép, hogy várom! - mondta Kepa.

-Srácok gyertek! - kiabált Potter.

Kinti edzéssel kezdtek, szóval kimentünk. Az idő kicsit hűvös, de napos volt. Odaálltam Potter mellé, majd beszélgetni kezdtünk.

-Remélem megnyerjük! - mondta a férfi.

-Biztos vagyok benne, hogy megfogjuk! Nagyon erősen edzenek a fiúk, és látszik rajtuk az akarat, illetve a fejlődés is! Ha mindent beleadnak, akkor biztos, hogy megnyerjük! - mosolyogtam.

-Sosem értettem, hogy, hogy tudod mindenben, csak a jót látni! - nevetett.

-Én se nagyon! - nevettem. - Talán mióta felköltöztem Benhez, és összejöttem Masonnel, azóta lehetek ilyen!

-Szóval nem visznek a rossz irányba! Jó tudni! - bólintott elismerően, mire felnevettem.

-Az én edzésem lesz az utolsó? - kérdeztem.

-Igen! - mondta. - A meccsen hozzánk, vagy a családodhoz ülsz?

-A családomhoz. - mosolyogtam.

-Rendben! - mosolygott rám.

Megvolt a kinti edzés, majd utoljára a yoga órám maradt. Próbáltam a fiúkat lenyugtatni, ami sikerült is. 17:00 volt és az emberek kezdtek beözönleni, így gyorsan elmentem átöltözni. A szettem egy fehér, bő nadrágból, egy fehér,hosszú ujjúból, és a mezemből állt.
Apropó igen. Az én családom, illetve Mason és Ben családja is eljött a mai meccsre.

-Bejöhetek? - kopogtam be a fiúkhoz.

-Persze. - mondta Conor.

-Csak azt szerettem volna mondani, hogy adjatok bele mindent! Érzem és tudom, hogy a mai napon ti lesztek a győztesek, és ti fogtok a kupával ugrálni a tűzijáték alatt! Iszonyatosan fogok szurkolni és köszönöm, hogy hozzátok tartozhatok! Szeretlek titeket! - mondtam el az őszintét.

-Annyira szeretlek! - jött oda Mase.

-Olivia, te vagy a legcsodálatosabb lány, akit ismerek! - mondta Ben.

-Szeretünk Olivia! - jött oda mindenki.

Egy nagy csoportos ölelés után, utoljára egy biztatást küldtem nekik, majd megkerestem a családomat, illetve a Chilwell, Mount és Benham családot. Szerencsére gyorsan megtaláltam őket.

-Sziasztok! - köszöntem a három családnak.

-Kislányom! - örült meg anyukám.

Mindenkit megöleltem, majd utoljára a legkisebb maradt, Summer.

-Szia drágám! - kaptam fel Summert.

-Mond Szia Olivia! - mondta Jas.

-Szia Olivia! - motyogta a kislány, mosolyogva.

Jasminnel, Sammel és Summer ültem az első sorban, a szülők meg mögöttünk, a 2. sorban. Sokat beszélgettünk, majd elérkezett a hat óra. Mindkét csapat felvonult. Mason azonnal idepollantott, majd küldtem neki egy puszit, mire elmosolyodott.

Elkezdődött a meccs. A vendég csapat kezdte a kezdőrúgást. Álvarez hátrapasszolta De Bruynenek, aki vissza Fodennek. Foden elindította Grealisht, aki neki is iramodott. A 16-os előtt bepasszolta Haalandnak, aki fejelt egyet, de Kepa elkapta, illetve les volt. Az első félidőben volt egy nagyobb helyzetünk, mikor Mase lepasszolta Ziyechnek, aki beadta Kainak, ki kapufát fejelt. Az első félidő le is járt. 0-0 az állás.

10 perc múlva elkezdődött a második félidő. Pulisic előre is tört, majd beadta a labdát, amit Walker kifejelt, így szöglethez jutottunk. Ziyech adta be a labdát, amit Aké kifejelt, majd elindult Phillips, aki nem jutott sokáig, mert Conor kirúgta a labdát. A 65. percben Haaland fejelt egy gólt, de nem adták meg, mert les volt. A 82. percben Ziyech előretört és beadta a labdát Kainak, kit körbevettek az ellenfél hátvédjei, így kénytelen volt hátrapasszolni, de szerencsére pont ott volt Mase és... GÓÓÓL! Mason berúgta a labdát, vezet a Chelsea. Lassan túlléptük a 90. percet, de a bíró még mindig nem fújta le, majd 2 perc múlva meghallottuk a sípot.

Megnyerte a Chelsea! Mason góljával UEFA Champion League nyertesek lettek a kékek! A szurkolók óriási éljenezésben törtek ki. Mindenki ugrált és ordítozott. Az összes Chelsea játékos, a stábtagok, az igazgató, edző együtt ugrálva ünnepeltek a pálya közepén. Hirtelen felkapták Mason és dobálni kezdték a levegőben. Majd kirakták a dobogót, mire felálltak a fiúk, és a kupát fogva, várták a tűzijátékra. Mikor megszólalt, Mason felemelte a kupát, majd mindenki ugrálni kezdett. Majd miután csináltak pár képet, a családtagok bemehettek a pályára. Így amilyen gyorsan csak tudtam, lefutottam a lépcsőn, majd Mason nyakába ugrottam.

-Annyira ügyes vagy! Te vagy a legjobb! - könnyeztem be.