Rozdział 7

766 21 2

Już dziś 16 czerwca czyli mecz z Niemcami. Polscy piłkarze wstawi bardzo wcześnie bo o 10 mieliśmy wyjechać do Saint-Denis gdzie miał odbyć się mecz. Nasze orzełki byli bardzo spięci i zestresowani bo bali się wyśmiania w internecie z powodu przegranej.

5 godzin później

Polacy zaczęli trenować bo o 18 miał odbyć się mecz. Siedziałam wraz z przyjaciółkami na stadionie przyglądając się im.

Godzina 17.45

Zaczyna się!! Obie reprezentację wchodzą na murawę. Zostały odśpiewane hymny obu państw. O 18 godzinie rozbrzmiał gwizdek sygnalizujący rozpoczęcie meczu. Polska zaczęła bardzo ładnie. Piłka nie gubiła im się i nie miotała pod nogami. Jednym słowem szło im super. Nic nie można też zarzucić reprezentacji Niemiec. Także byli rewelacyjni. Rozbrzmiał gwizdek kończący pierwszą połowę meczu. Pomimo że Polaką szło dobrze wynik nadal był 0-0. Ale nie ma co rozpocząć... Trzeba mieć nadzieję że orzełkom lepiej pójdzie w drugiej połowie.
Mamy drugą połowę. Byłam bardzo zestresowana co się wydarzy w ciągu tych 45 minut.
O 19.50 zabrzmiał gwizdek kończący mecz.
Niestety na tablicy utrzymał się wynik 0-0.
Jak na tak mocną drużynę jak Niemcy to naprawdę nie jest źle.

Jak na tak mocną drużynę jak Niemcy to naprawdę nie jest źle

Ups! Ten obraz nie jest zgodny z naszymi wytycznymi. Aby kontynuować, spróbuj go usunąć lub użyć innego.

Kibice nie dawali się długo smucić polskiej reprezentacji. Pocieszyli ich gorącymi brawami i wiwatami.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z gry Michała Pazdana

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z gry Michała Pazdana. Bronił on bardzo skutecznie dostępu do polskiej bramki.

Po pożegnaniu się z Saint-Denis ruszyliśmy w drogę do hotelu.

.......................................................................

Hejka kochani!! Ma początku chce podziękować wam bardzo za wszystkie wyświetlenia, gwiazdki i komentarze. Mam nadzieje że będzie tak dalej. Kocham was!!!😘😘😘