,,Neboj," zamumlal a už ze skříně vytahoval vínové šaty s dlouhým rukávem ,,Tohle si vem. Aspoň se mu ještě víc zalíbíš," usmál se.

,,Nezvládnu, vyber něco jiného. Šaty si klidně vezmu na večeři," rozčílila jsem se.

,,Dobře, dobře. Tak si vem tyhle kalhoty a mikinu Bostonu, souhlasíš?" zeptal se.

,,Tak běž pryč," řekla jsem ze založenýma rukama na hrudi.

,,Pročpak? Se stydíš, nebo co?" zasmál se.

Jen jsem se na něho koukla, vzala jsem si oblečení a šla do koupelny. Převlekla jsem se. A udělala jsem si drdol.

,,Můžeme jít," křikla jsem na Martina, který se rozvaloval v mojí posteli.

U východu z hotelu jsme se přidali ke klukům. Byl tam i David. Já se mu raději vyhýbala. Celou dobu jsem byla s Martinem. Došli jsme k aréně. Před vchodem se malovaly vlajky. My jsme si je samozřejmě nechali namalovat také.

Již v desáte minutě skoroval Tomáš Jurčo. Slovensko tak vedlo 1:0. V šestnácté minutě však švédové srovnali. A v osmnácté minutě švédové vedli 2:1. Na začátku třetí třetiny Švédsko navýšilo vedení. Před koncem druhé třetiny se trefil Tomáš Ďaloga. No a ve třetí třetině vyrovnal Ladislav Nagy. Slováci se drželi. Ale nakonec ze zápasu brali jen bod. V prodloužení se totiž trefil Mika Zibanejad. Bylo to napínávé a krásné utkání. Slováci mohli vyhrát. A na tomhle se ukazuje, že i malá zemička uprostřed Evropy je v hokeji vyborná. Jak mi tak i Slováci.