Izlazim na teren pored sadašnjih suigrača dok pored mene izlaze moji budući suigrači. Koliko god bilo teško napustiti Frankfurt i ove ljude toliko sam i ponosan na sebe. Ostvario sam san.

Pogledavam ih i znam da sam upravu kad sam se odlučio za ovaj korak.
Napuštam svoj klub i odlazim u kvalitetniji i jači tim. Odlazim u Bayern.
Želim pokazati ono što znam a to je igrati nogomet.

Dok se probudim iz svojih misli shvaćam da sudac svira početak te utakmica kreće.

Nemamo šanse,ne igramo kako znamo.
Već u trećoj minuti smo primili gol a zatim u i u osmoj. Trener viče s klupe a mi idalje ne znamo kako ni gdje.
Nismo se posložili,ne igramo onako kako znamo.

Gubimo dva nula,
Minute su prolazile a nismo ništa uspijevali.

Minute su prolazile a nije bilo pomaka. Pokušavali smo ali nismo mogli probiti njihovu obranu.

Prvo poluvrijeme je završilo a idalje smo gubili. Trener nam je govorio što trebamo raditi te smo pokušavali pohvati sve to i uraditi ono što trebamo. Pobijediti.

Drugo poluvrijeme je počelo i počeli smo igrati bolje. Imali smo više prilika i zabili smo gol. 2:1,za njih. Lakše je ali idalje gubimo,trebamo pobjedu.

Ovu utakmicu sam stvarno želio pobijediti,da ostanem navijačima u sjećanju kao pobjednik,a ne kao gubitnik. Želim da me pamte zaivijek. Kao prvaka.

79.minuta i zabijam gol za 2:2. Rezultat izjednačen i sada svi polažu nadu u mene. Ne mogu reći da nisam sretan. Sama proslava gola je rekla koliko sam sretan. U igri smo ponovno.

Sa tribina se čuje uzvikivanje mog imena. Očekuju moj drugi gol a Eintrachtov treći. Osjeti se u zraku ta želja za pobjedom. S obe strane.

Minute prolaze. Još par minuta do kraja a nigdje prilike.
Ne puštaju nam loptu,stalno su oko našeg gola do trenutka kada im kradem loptu.

Evo je,prilika.

Trčim u kontru zajedno s loptom dok se navijači bude i već luduju. Očekuju gol,očekuju kup u Frankfurtu.

Nekoliko sam metara od suparnikovog gola. Golman i jedan obrambeni igrač su tu. Prelazim golmana i ne odlučujem se za šut. Znam da mogu proći jedan na jedan. Šutam loptu u jednu stranu i ona prolazi pored suparnika a on ispada iz igre.

Ili sam barem ja mislio.

Dok se spremam za udarac osjetim njegovu nogu preko koljena te padam naprijed udarajući glavom od stativu.

Svjestan sam idalje svega ali mi je crno pred očima. Polako ustajem opipavajući oko sebe te osjetim da je cijeli stadiom ušutio. Oko mene se vodi borba da li je penal ili nije. Čujem dernjavu na sudca i onda začujem zviždaljku. Mislio sam da sudac svira penal,a onda sam shvatio da predugo svira i onda sam samo pao na zemlju.