-Zmykajcie do reszty,zaraz wrócę.-Odpowiedział przekazując Vivi wzrokiem aby poszła z nimi.

Nie poznawałam go,przy innych potrafił być wkurzajacym piłkarzykiem,który myśli,że jest najlepszy,a przy dzieciach?
Zachowywał się jak dumny ojciec i dobry mentor,piłkarz,który pokazywał tym małym istotą,że ciężka praca to klucz do sukcesu.

-Poprostu chciałem im pomóc,wiesz jak to dzieci grające w piłkę,a no tak zapomniałem, nie wiesz bo nie umiesz w nią grać.-Znów się uśmiechał tym swoim wkurwiajacym uśmieszkiem.

-Nie,ponieważ wygłupiłabyś się przed dzieciakami.-Odpowiedział.

-Piłkarzyk boi się przegrać z dziewczyną?-Zapytałam z pogardą.

-Ta jasne,nie wiem co masz w tej małej główce Laroche,ale tylko się ośmieszysz.-Odezwał się ozięble.

-No dawaj,ty i ja,1 na 1 do 2 bramek.-Dalej próbowałam go wkurzyć.

-Dobra,ale jak ja wygram mogę ci przefarbować włosy na jaki kolor zechce.-Zaproponował.

-Ale jak ja wygram ty farbujesz się na różowo,stoi?-Przedstawiłam swoją propozycję.

-Stoi-Podaliśmy sobie ręce.

Ustaliliśmy,że gramy 30 minut,Poprosiliśmy Pedriego aby był sędzią i zaczęliśmy rozgrywkę,już w 3 minucie była bym stratna jednego gola,ale obroniłam,kolejne minuty jedynie zbliżaliśmy się do swoich bramek po czym jedno z nas zabierało piłkę drugiemu, natomiast w 14 minucie strzeliłam prosto w bramkę tego pajaca,

-I kto jest lepszy Gavira?!-Krzyknęłam do niego.

-Nie zapędzają się tak,mam jeszcze całe piętnaście minut!-Odkrzyknął,miał 15 minut,ale ja też je miałam.

Dosłownie minutę po powrocie do gry Gavi strzelił gola wyrównując na 1:1,teraz zaczęła się walka o to kto będzie miał kolorowe włosy przez miesiąc jak nie dłużej.
23  minuta Gavira strzelił po raz kolejny...

-I co Laroche,kto teraz jest lepszy?-Zapytał z uśmiechem.